Ładuję...
Zarejestruj się

O firmie

Specjalizujemy się w sprzedaży i serwisie maszyn do produkcji rolnej. Posiadamy pełną ofertę maszyn firm: STEYR, CASE IH, MANITOU, LEMKEN, ITALMIX, STRAUTMANN, MASCHIO GASPARDO, HARDI i wielu innych.

Oferujemy maszyny nowe jak i używane z obsługą finansowania i z możliwością skorzystania z pakietu ubezpieczeń. W sprzedaży posiadamy szeroką gamę części zamiennych oraz kompleksowy serwis podparty fachowym doradztwem techniczym. Dodatkowo świadczymy usługi rolnicze z możliwością wynajmu maszyn. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak cenny jest dziś czas, dlatego naszym klientom oferujemy wszystkie niezbędne usługi w jednym miejscu. Nasza działalność obejmuje głównie teren centralnej i północno – wschodniej Polski. Siedziba główna naszej firmy znajduje się w Zambrowie (woj. podlaskie). Nasze oddziały zlokalizowane są w: Przasnysz, Stare Opole k. Siedlec i Grójec.

Części zamienne

Jesteśmy wysoko wyspecjalizowanym zespołem o wieloletnim doświadczeniu. Zajmujemy się doradztwem techniczno-handlowym w sprzedaży wiodących marek producentów maszyn i podzespołów na świecie. Specjalizujemy się w doborze i logistyce dostaw części zamiennych do maszyn: Steyr, Case IH, Manitou, Lemken, Italmix, Gaspardo, Hardi, Claas, New Holland, Pottinger, ciągników Renault, Valtra.

Oferujemy profesjonalną obsługę, bezpośredni dostęp do ponad 20.000 części dostępnych w naszych magazynach i sprawną logistykę dostaw towaru na zamówienie. Nasi Doradcy Techniczni pomogą Ci w doborze właściwej części w oryginale lub zamienniku, uwzględniając charakterystykę pracy Twojej maszyny.

Oferujemy części do:

Manitou
Claas
CNH
Lemken
Strautmann
Pottinger
Maschio Gaspardo
Valtra
DONALDSON
Horsch
Mann Filter

4 oddziały w Polsce

Jesteśmy w Zambrowie, Przasnyszu, Starym Opolu k. Siedlec oraz Ostrołęce.

27 lat doświadczenia

Agro-Serwis funkcjonuje dla was już od 1997 roku. Dziękujemy za zaufanie.

25 producentów maszyn

Steyr, Manitou, Claas, Lemken, Maschio, Pottinger, Valtra i wiele innych.

Grupy dyskusyjne: Części Manitou| Części do ciągników Claas / Renault| Części do Claas Jaguar| Części do kombajnów Claas